Servis a údržba výpočtovej a kancelárskej techniky

Služby, ktoré poskytujeme sa vyznačujú vysokou odbornosťou, profesionálnym vystupovaním a citlivým prístupom. Náš produkt sa od konkurenčného líši v spoľahlivosti a lojalite ku klientovi. Ponúkame Vám správu a servis: serverov, pracovných staníc, notebookov, tlačiarní, plotterov, scannerov, monitorov, zálohovacích zariadení, sieťových prvkov, bezdrôtových a telekomunikačných technológií a rôznych iných periférií...

ZÁRUČNÝ a POZÁRUČNÝ SERVIS

Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis na všetky nami dodávané riešenia. V prípade mimozáručného servisu hardwaru vykonávame opravy podľa rentability opravy po dohode so zákazníkom. Ponúkame tiež expresný servis na vybrané značky vyp. techniky.

NON-STOP servis

Poskytuje non-stop servis výpočtovej techniky a periférii vykonávaný priamo u zákazníka. Táto služba je poskytovaná na celom území SR. V rámci Bratislavského kraja garantujeme príchod servisného technika do 3 hodín od nahlásenia poruchy.

PROFYLAKTIKA

Profylaktika - odborné čistenie a testovanie výpočtovej techniky a kancelárskej techniky. Naša firma sa špecializuje na profylaktiku tlačiarní, počítačov, scanerov, monitorov a klávesnic. Ako dalšie zariadenia môžeme uviesť: reproduktory, myši, externé záznamové zařiadenia atd. V prípade zájmu sme schopní zaistiť nadštandardné služby pri profylaktyke alebo profylaktiku neštandardných zariadení.

Tlač stránky | ^Hore